Zastanawiałem się od dłuższego czasu co napisać w kolejnym poście. Pełno pomysłów tylko czasu brak. Teraz znowu sam siedzę w domu z dzieciakami.  To odpowiedni czas by nadrobić “Tata sam w domu”.
Jak co roku biorę czynny udział wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Wystawiam aukcje świadcząc usługi fotograficzne. Cały dochód przekazany jest na cele WOŚP.  Moje aukcje WOŚP. Nie jest dla mnie ważne jakie kwoty ostatecznie będą wylicytowane. Lecz mam satysfakcje, że mogę w ten sposób dolać kropelkę do tego morza.

Pisząc ten wpis  nie mogę zrozumieć tego co się wydarzyło podczas ostatniego finału.  W Gdańsku zamordowano prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Ta straszna informacja obiegła cały świat.  Mimo, że nie znałem osobiście prezydenta, nie był on samorządowcem mojego miasta to zrobiło mi się strasznie smutno.Zamordował go człowiek, który  ugodził go śmiertelnie nożem w serce. Sprawca wykrzykiwał, że siedział w więzieniu przez partię polityczną Platforma Obywatelska, która popierała Pawła Adamowicza. Dodam tylko, że morderca odsiadywał karę pozbawienia pięciu lat wolności za rozboje, napady z bronią w ręku. W związku, że trzykrotnie odmówiono mu skrócenia kary to zdecydował się za to zemścić zabijając człowieka…

Ta śmierć była tylko iskierką, zapalnikiem bo wybuchu bomby jaką szykowali anty zwolennicy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posypała się lawina przykrych słów na Jurka Owsiaka.  Między innymi posłanka Krystyna Pawłowicz, która od zawsze hejtuje całą akcję miała pole do popisu.

Cała ta sytuacja, zbieg śmierci Prezydenta Adamowicza oraz wylane żale osób wymusiły na Jurku Owsiaku decyzję, której wszyscy popierający jego inicjatywy nie mogą zrozumieć.
Jurek Owsiak podał się do dymisji. Szok! Dyrygent Orkiestry się poddaje! Silny człowiek, który 27 lat walczy o to by w Polsce było lepiej? Myślałem, że nic nie jest w stanie złamać tak wielkiego autorytetu jakim jest Jurek Owsiak.

Nie wiem jak ja bym się zachował na jego miejscu lecz te wszystkie rzeczy jakie się wydarzyły podcięły mu skrzydła.
Dlaczego Polsko? Dlaczego niszczysz to wszytko co zostało zbudowane? Obóz rządzący naszym Państwem doprowadza do wojny domowej.
Zaczęliśmy się nienawidzić, plujemy sobie w twarz! dochodzi do morderstwa!
Wierzę w to, że Jerzy Owsiak zmieni zdanie! Miliony Polaków stoi za nim! Jestem jednym z nich! Dzięki niemu moje córki były diagnozowane, badane urządzeniami, na które niestety ale rząd nie dał!

To my! To każdy z nas dorzucając choćby złotówkę do puszki, wystawiając aukcje, licytując przedmioty dokonaliśmy dobrych uczynków. Ponad miliard złotych został zainwestowany w sprzęt, który wykorzystują polskie szpitale. To właśnie dzięki Jurkowi Owsiakowi i jego Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy powstała tak wspaniała inicjatywa. Nie pozwólmy teraz  by ktoś to zniszczył. Bo jak on odejdzie to wszystko się rozpadnie a osoby, które są przeciwko podniosą dłonie w geście triumfu.

#muremzaOwsiakiem

Tak! staję murem za tym facetem i czy to się komuś podoba czy nie!
Fala hejtu, fala krytyki i jadu wylewanych przez osoby przeciwne, zwolenników obozu rządzącego doprowadziły do tragedii!
Nie mogę tego zrozumieć! Dlaczego? Po śmierci Pawła Adamowicza, niektórzy z nich “otwierali korki szampana”
Poniżej możecie zobaczyć publiczne wpisy na Facebooku niektórych z nich.
Szok! i niedowierzanie!

Apel do osób, które nie popierają WOŚP.

Chciałbym Was uświadomić, że praktycznie każda placówka służby zdrowia z której korzystacie wyposażona jest w sprzęt zakupiony przez WOŚP. Dlatego chciałbym abyście z nie korzystali  z badań, leczenia w szpitalach gdy przyjdzie taka konieczność. Leczcie się prywatnie. Jeżeli tego nie potraficie zrozumieć to wyjedzcie z tego kraju lub wyprowadźcie się do lasu i leczcie się ziołami!
Od Jurka się odpierdolcie! Obudź się Polsko zanim będzie za późno.

image_pdfMój wpis jako PDFimage_printWydrukuj mój artykuł