1

Przepis na Vege Tagliatelle w sosie pomidorowo ziołowym – 1.24zł porcja

Przepis na Vege Tagliatelle w sosie pomidorowo ziołowym! Tak! Tak! Tak! Wczoraj dorwałem mój ukochany makaron Tagliatelle w mega promce za 2.94zł. Cena dotyczy dwóch opakowań 400g czyli cena jednego opakowania to 1,47zł! Cena megastyczna, fantastyczna.

Postanowiłem, że połączę moje ulubione składniki i powstanie coś wyśmienitego.

Tagliatelle w sosie pomidorowo ziołowym

Zachęcam Was do wysiewania ziół w doniczki. To duża oszczędność. Kiedy jedna doniczka bazylii, pietruszki naciowej, tymianku to koszt od 4 do 7 zł to możecie w tej cenie wysiać i uprawiać wszystkie te zioła. Ja mam osiem doniczek na parapecie z ziołami. Kosztowało mnie to mniej niż 10zł za nasiona, doniczki.

Wracamy do przepisu Tagliatelle w sosie pomidorowo ziołowym

Składniki:

  1. Makaron Tagliatelle 400g –  1.47zł (promka)
  2. Puszka pomidorów Pelati 400g – 2.49zł
  3. jedna czerwona cebula – 0,60zł
  4. trzy ząbki czosnku
  5. zioła: bazylia, tymianek, pietruszka naciowa
  6. przyprawy: pieprz, sól, cukier
    4-5-6 pkt ok 1zł

Całość: 4,96 / 4 ~ 1,24zł/os

Jak zrobić Tagliatelle w sosie pomidorowo ziołowym?

Makaron Tagliatelle gotujemy 5-6 minut aby był aldente. Kroimy cebulę, czosnek i podsmażamy na woku, patelni.

Zioła siekamy i dzielimy na dwie części.

Do środka dodajemy nasze pomidory. Puszkę przepłukujemy małą ilością wody i wlewamy do patelni. Wsypujemy pierwszą część ziół.

Dusimy całość ok 10 minut dodając dwie łyżeczki cukru oraz według uznania sól, pieprz. ja dodaje zawsze dużo grubo mielonego pieprzu.

Na sam koniec duszenia wrzucamy ugotowany makaron i wrzucamy drugą część ziół.

Całość mieszamy i gotujemy jeszcze z trzy minuty.

To wszystko! Proste, smaczne, vege i bardzo tanie!

Serdecznie pozdrawiam mięsożerców i vegemaniaków BP ~TswD

 

 

 

 




Okoń morski – Labraks – przepis na grillowaną rybę za niecałe 7zł

No i wpadła kolejna okazja by kupić, wykonać i zjeść dobre i tanie danie! Jako łowca okazji pojechałem poszukać okazji do moich ulubionych sklepów. Wpadła mi w ręce przepyszna ryba jaką jest Okoń morski. Oglądam z każdej strony, spoglądam na skórę, skrzela i widzę, że ryba jest świeża. W związku, że jej przydatność do spożycia była właśnie w dniu zakupu to błyskawicznie szukałem pomysłu jak ją przygotować.

Padło na grill. Tak to jest bardzo dobry pomysł.

Okoń morski w sosie pieprzowo sojowym z sokiem pomarańczy. Do tego sałatka pomidorowa z rukolą. Brzmi dobrze? Tak! Do tego naprawdę w bardzo dobrej atrakcyjnej cenie! Zaliczam te danie do kolejnego udanego zakupu.

Składniki Okoń morski – Labraks – przepis na grillowaną rybę

Za 4 ryby zapłaciłem 18.93 = 4,73 szt. Waga ok 280g szt.

1 pomarańcza – 1.50zł

Rukola 120g – 3.50zł

3 pomidory gałązkowe – 3,00 zł

1 czerwona cebula – 0.60zł

Sos wykonałem ze składników, które znalazłem w domu

  • sos sojowy 3 łyżki stołowe
  • olej rzepakowy – 2 łyżki
  • całe opakowanie czarnego pieprzu w ziarnach
  • 1 ząbek czosnku
  • mielone ziarna kolendry ok. pół małej łyżeczki

Pieprz młotkujemy, czosnek wyciskamy i całość mieszamy ze sobą.

Ryby myjemy i skrobiemy z łusek. Delikatnie solimy i pozostawiamy na ok 5 minut. Po tym czasie nasze ryby smarujemy na zewnątrz i w środku naszym sosem sojowo pieprzowym. Pomarańczę kroimy w plastry i wkładamy do środka. Całość zawijamy we folię aluminiową. Pozostawiamy na ok 15 minut.

Okoń morski przepis na grilla

W tym czasie przygotowujemy sałatkę. Pomidory kroimy w małe kawałeczki. Cebulę obieramy i kroimy w piórka. Całość łączymy ze sobą dodając rukolę. Do środka dodaję sos który przygotowuję bezpośrednio przed podaniem: 3 łyżki oliwy z oliwek, 1 łyżeczka ziół prowansalskich, po jednej łyżeczce soli, pieprzu.

Nasze ryby grillujemy po ok 10 minut z każdej strony.

Koszt jednej porcji czyli grillowany Okoń morski w sosie pieprzowym z pomarańczą oraz sałatka pomidorowa z rukolą to ok 6.90zł na osobę. Dla osób, które nie posiadają w/w składników na sosy to koszty wzrastają o ok. 2.00zł na osobę. Dlatego warto zaopatrzyć się raz a porządnie w sosy, przyprawy , dodatki i wtedy możemy sobie dzielić te koszty przez różne dania.

Smacznego!

Okoń morski - Labraks - przepis na grillowaną rybę

 

 




Szybki, tani obiad bez mięsa – przepis – 5.00zł!

Dzisiaj na szybko wykombinowałem obiad. Postanowiłem, że nie będzie on zawierał mięsa.  Naprawdę, jak się chce zjeść coś dobrego, niedrogiego i to bez mięsa to nie trzeba za dużo kombinować.

Kupiłem 0,50kg pieczarek oraz mrożone warzywa w słupkach. Za całość zapłaciłem 5,00zł.

Na patelnię wrzuciłem pokrojone pieczarki i je smażyłem aż się nie zeszkliły. Dodałem do tego mieszankę warzyw (włoszczyzna). Mieszanka zawiera pokrojoną marchew, pietruszkę, porę, seler. Od siebie dodałem jedną posiekaną w piórka czerwoną cebulę. Całość smażyłem ok 10 minut aż warzywa lekko zmiękły.

Dodałem mielonego pieprzu, soli oraz sosu sojowego. Na sam koniec wlałem ok 100ml przecieru pomidorowego. Pichciłem jeszcze ok 5 minut. Na wierzch zamieściłem posiekaną natkę pietruszki i posypałem białym sezamem. Palce lizać!

Szybki, tani obiad bez mięsa – przepis – 5.00zł!

przepis na tani vege obiad

 




Zdrowy rosół z pieczonego kuraka ?

Znowu rosół co? 😀 No ale co poradzić. Rosół  to u mnie podstawa. Jeżeli planujecie obiady z wyprzedzeniem to rosół może być bazą na wiele dań. Udało mi się wyrwać tanio skrzydła z kurczaka z wolnego wybiegu. Ponoć bez GMO i inne mity kity 😛 za 1.20 kg skrzydełek zapłaciłem 7,50zł bo wyprzedaż przed terminem była. Dwa ostatnie opakowania. Więcej nie było.

Jeżeli obserwujecie mojego blogaska to zauważyliście temat:  Jak przeżyć za 100zł tygodniowo? Oczywiście chodzi mi tutaj o obiady. Udało mi się zrobić rosół za niecałe 20,00zł i znowu to co zostało posłużyło mi jako jeden z podstawowych składników do Rissotto z prawdziwkami oraz suszonymi pomidorami. Ale o tym w kolejnym wpisie.

 Składniki na Zdrowy rosół z pieczonego kuraka ?

Wspieram lokalne firmy. Jedną z nich jest firma Interjarek, która produkuje naturalne przyprawy. Zainteresowałem się tą firmą ponieważ znalazłem ich przyprawy w osiedlowym markecie Dino. Okazało się, że sprzedają oni tylko i wyłącznie w tej sieci. Przyprawy Natural są naprawdę dobre i mają bardzo konkurencyjne ceny. Gdy znajdziecie gdzieś u siebie te przyprawy to bez wahania je kupujcie.

  1. 1.2kg skrzydełek
  2. 1 seler
  3. 0.6kg marchewki
  4. 0.4kg pietruszki
  5. 1 duża por
  6. 1 duża cebula
  7. przyprawy: sól. czosnek suszony, pieprz ziołowy, pieprz czarny, liść laurowy. ziele angielskie

Przygotowanie skrzydełek do pieczenia

Skrzydełka myjemy, osuszamy i nacieramy solą, pieprzem ziołowym oraz czosnkiem. Wkładamy je do naczynia żaroodpornego. Na wierzch wkładamy przekrojoną cebulę na pół. Całość pieczemy przez godzinę w piekarniku 230C*.

Warzywa myjemy, obieramy, kroimy i wkładamy do garnka. Wrzucamy kilka ziaren ziela angielskiego, 5 liści laurowych.

 

Po godzinie wyciągamy z piekarnika skrzydełka i przekładamy je do garnka z warzywami. Cały wytopiony tłuszczyk przelewamy do środka.

 

Zalewamy wodą 2 cm powyżej stanu. Całość gotujemy przez minimum 1.5 godziny. Na małym ogniu.

 

 




Ryż z kurczakiem po hiszpańsku – porcja: 2,87 zł

Ryż z kurczakiem po hiszpańsku to kolejna propozycja dania, które trafi na listę: Jak przeżyć za 100 zł tygodniowo?
Tylko kilka składników i w zaledwie 20 minut serwujecie danie na stół. Danie bardzo smaczne, szybkie no i tanie!

Co potrzebujemy?

  • 0.50kg filetowanego podudzia z kurczaka – koszt: 4,50 zł
  • gotowa mieszanka “warzywa na patelnie po hiszpańsku” 2,99 zł za 450 g
  • 1 pomarańcza – 1.00 zł
  • 3 woreczki ryżu – 2,00 zł
  • różne przyprawy – ok. 1,00 zł (1 ł. majeranku, ostra papryka, pieprz sól)
  • natka pietruszki z ogródka

Całkowity koszt: 11,49 zł / 4 porcje – 1 porcja: 2,87 zł

Polecam Wam kupowanie filetowanych podudzi z kurczaka. To niedocenione mięso! Smaczne, nie robi sie suche podczas smażenia. Filet z piersi nie będzie nigdy tak dobry jak podudzia.

Podudzia kroimy w wąskie paseczki i marynujemy w majeranku, pieprzu, soli i papryce. Wszytko z głową. Nie przesadźcie. To ma Wam smakować. Po chwili wrzucamy na rozgrzaną patelnię i smażymy mięso. Po 5 minutach dodajemy mieszankę warzywną. Ryż gotujemy i odstawiamy.  Pomarańcze przekrawamy i wyciskamy sok na patelnię.

Polecam przekrawać w taki sposób cytrusy jak na załączonym zdjęciu. Uda Wam się wycisną prawie cały sok.

Sok wyciśnięty? To mieszamy i zamykamy patelnię. Smażymy jeszcze 10-12 minut. Od czasu do czasu mieszając.

 

Gdy mięso będzie już dobre to danie jest gotowe.

Na talerz wysypujemy ryż, mięso z warzywami. Posypujemy duża ilością natki pietruszki.

Smacznego!

 

 

 




Przepis na wątróbkę z jabłkiem i cebulą – tani obiad

Kolejny przepis na tani, dobry, smaczny obiad. Wątróbka z jabłkiem i cebulą. To jest mix smaków, który spowoduje, że jeżeli nie lubisz wątróbki to gdy spróbujesz zmienisz zdanie.

Składniki:

Wątróbka drobiowa – 0.50 kg – 3.40 zł
Dwa woreczki ryżu – 2.00 zł
Jabłko (kwaśne) – 0.50 zł
Cebula – 0.30 zł
Majeranek – 0.80 zł
Cynamon – 1.20 zł

Podsumowanie: 8,20 zł / 4 = 2,05 zł porcja

Przygotowanie wątróbki z jabłkiem i cebulą

Wątróbkę moczę w wodzie z mlekiem przez ok 1h. Przepłukuję ją kilkakrotnie. Kroję ją bardzo drobno wraz z cebulą. Wrzucam na patelnię i dodaję dużo majeranku. W międzyczasie gotuję ryż. Jabłko obieram kroję w kosteczkę. Całość łączę i posypuję cynamonem i dodaję trochę cukru.  Wszytko smażę razem dodając przyprawy dla smaku.

[the_ad id=”546″]

Potrawa słodko kwaśna.  Ja mocno doprawiam, lubię wyraziste smaki.Przypasuje nawet bardzo wybrednym osobom. Polecam

 

 

 




Rosół z pieczonego kurczaka i pieczonych warzyw ?

Rosół z pieczonego kurczaka i pieczonych warzyw

Dawno nic nie wstawiałem z mojego domowego prywatnego, kuchennego laboratorium. Jednym z motywujących punktów jest fakt, że dużym zainteresowaniem według wyników Google mają tematy pt. Jak przeżyć za 100 zł tygodniowo. Dlatego dzisiaj Wam pokażę, jak tanim kosztem można zrobić rosół. Ta odsłona jest nietypowa, nietradycyjna, trochę inna niż mama, babcia robiła. Ale zapewniam Was, że smak, aromat jaki ta zupa uwalnia jest naprawdę wyjątkowy!

Składniki na rosół z pieczonego kurczaka i pieczonych warzyw

  • 1.5 kg mięsa z kury – nogi oraz skrzydełka
  • 1.5 kg warzyw – 1 cebula, jedna duża por, kilka marchewek, połowa selera, kilka pietruszek
  • 5 liści laurowych
  • 5 ziaren ziela angielskiego
  • kilkanaście ziaren czarnego pieprzu
  • 1 łyżka stołowa majeranku
  • sól, cukier, pieprz mielony – ilość według uznania

Przygotowanie – Rosół z pieczonego kurczaka i pieczonych warzyw

Warzywa myjemy, obieramy, kroimy na mniejsze kawałki. Mięso myjemy i nacieramy majerankiem. Całość układamy na blaszce. Ważne by cebuli nie obierać z łupin. Tylko kroimy na dwie połówki.


Całość wkładamy do rozgrzanego piekarnika ok 200C* i pieczemy ok 1.5 godziny. Po tym czasie wyciągamy warzywa i wrzucamy do garnka, zlewamy wytopiony tłuszcz do garnka. Mięso wkładamy z powrotem do piekarnika, ustawiamy górną grzałkę na 220C*. Wstawiamy na 15 minut.

Przekładamy upieczone mięso do naszych warzyw i zalewamy wodą. Woda powinna zakrywać ok 3 cm nasze warzywa i upieczone mięso.

 

Całość gotujemy na wolnym ogniu. Pierwsze pół godziny 100 C*. Później przykrywamy pokrywką i ustawiamy 80 C*. Gotujemy przez godzinę.

Kilka faktów i mitów na temat rosołu z pieczonego kurczaka i pieczonych warzyw

Fakty
  • tania zupa
  • zdrowa zupa
  • dzięki pieczeniu nie powstaje szumowina, którą przy tradycyjnym rosole musimy zlać
  • jest bardziej aromatyczna
  • przygotowanie jej wymaga więcej czasu
  • rosół to idealna baza na inne ciekawe, dobre i smaczne zupy
  • aby rosół był naprawdę dobry powinniśmy stosować proporcję 1 cześć mięsa, 1 część warzyw 1,5 części wody (1x1x1.5)
  • cukier jest przewodnikiem smaku! wystarczy jedna łyżeczka.
Mity
  • nie jest klarowna
  • cebula wzmaga klarowność – nie prawda! cebula w rosole jedynie nadaje smaku i koloru (cebula przypalona)
  • moja żona robi lepszy rosół 😀

Smacznego!

 

 




Chleb żytni na zakwasie – przepis

Chleb żytni na zakwasie – przepis

Dzisiaj przedstawiam Wam przepis na chleb żytni na zakwasie. Przekonałem się do niego w momencie jak spróbowałem ten chleb który był wypiekany właśnie domowym sposobem. Teraz wszytko drogie. Taki chleb kosztuje w sklepie od 8 do 13 zł.

Koszt składników: chleb na zakwasie

  • mąka żytnia typ2000 – 2.50/kg
  • woda – kilkanaście groszy
  • przyprawy: kilkanaście groszy
  • oliwa z oliwek kilkanaście groszy
  • koszt wypieku zależy od operatora prądu 🙂

Wyrób własny w/g mnie to koszt całkowity ok. 3.50/4.00 zł przy założeniu, że przyprawy oraz oliwę mamy w domu.

Chleb z mąki żytniej pełnoziarnistej typ2000. Super dodatki takie jak ziarna słonecznika, sezam oraz zioła.
Jednak chleb robiony na zakwasie różni się bardzo w smaku od chleba drożdżowego.
Zaczniemy od zarobienia zakwasu na chleb.

Przepis na  żytni zakwas chlebowy

Potrzebujemy do tego duży słoik minimum 0,7L.
Najprościej jeżeli ktoś nie ma wagi kuchennej to zachowywać proporcje na łyżki, kopy lub szklanki.
Do słoika wsypujemy pół szklanki mąki i wlewamy pół szklanki letniej wody. Woda nie może być gorąca. Całość mieszamy i przykrywamy gazą, ściereczką lub ręcznikiem.  Odstawiamy w ciepłe miejsce na 24h.
Po tym czasie dokarmiamy nasz zakwas. Wsypujemy łyżkę stołową mąki i wlewamy tyle samo wody, mieszamy i odstawiamy. Powtarzamy czynność przez 4 dni. Na piąty dzień zakwas będzie już gotowy.
Charakterystyczny kwaśny zapach. Struktura zakwasu jest porowata. Tworzą je bąbelki dwutlenku węgla, który powstaje podczas reakcji wytworzenia się kwasu chlebowego.

W naszym słoiku powinno znaleźć się ok 3/4 kwasu. Ze względów na bezpieczeństwo zalecam aby słoik stał na jakimś talerzu. Bywa, że reakcja powstawania zakwasu chlebowego jest burzliwa, gwałtowna i potrafi wykipieć nam ze słoika.

Przygotowanie – chleb żytni na zakwasie ok. 1kg

Potrzebujemy:

  • Zakwas chlebowy – 3/4 słoika
  • mąkę żytnią typ2000 – 0.5-0.6 kg
  • letnią wodę – ok 0.5 L
  • sól – mała łyżeczka
  • opcjonalnie ziarna słonecznika
  • opcjonalnie sezam czarny lub biały
  • opcjonalnie zioła prowansalskie
  • oliwa z oliwek – 2 łyżki stołowe
  • otręby – do wypełnienia foremki
    Czas wypieku 50-55 min. Temperatura pieczenia 200C

Do dużej miski wlewamy ok 3/4 zawartości słoika. W słoiku powinno nam został ok 100 g zakwasu. Dolewamy 400-500 ml letniej wody i całość mieszamy. Do tej mieszaniny wsypujemy połączone ze sobą ok 0.5 kg  żytniej mąki pełnoziarnistej typ 2000 ze słonecznikiem ok. pół szklanki, łyżkę stołową sezamu lub czarnuszki, 1 łyżkę ziół prowansalskich, jedną łyżeczkę soli, dwie łyżki oliwy z oliwek.
Całość zagniatamy. Zagniatanie powinno trwać kilkanaście minut. Cała masa powinna być równomiernie połączona. Możemy wykorzystać do tego mikser lub urządzenie do chleba. Ciasto powinno być lekko sprężyste, nie powinno się mocno lepić.

Odstawiamy nasz “surowy” chleb na ok 5 godzin w ciepłe miejsce. W tym czasie powinien wyrosnąć.
Foremkę keksówkę smarujemy tłuszczem i obsypujemy otrębami owsianymi. Wkładamy do środka nasze ciasto i równomiernie je rozprowadzamy. Smarujemy wodą i dosypujemy ziaren słonecznika. lekko uklepujemy.


Do rozgrzanego piekarnika 200C wkładamy nasz chleb i pieczemy 50-55 minut. Po tym czasie wyłączamy piekarnik i pozostawiamy w nim chleb ok 5 minut.

Wyciągamy chleb z piekarnika i wyciągamy go z formy, pozostawiamy go do góry dołem aby mógł odparować


Chleb najlepiej rozkroić dzień później. Gwarantuję Wam, że będzie naprawdę smaczny. Zawartość z nim różnych ziaren tak naprawdę to zbieg okoliczności. Każdy może dosypać to co uważa za stosowne.

 

Dokarmianie zakwasu chlebowego

Pozostałą część zakwasu możemy dokarmiać i tworzyć na kolejny wypiek. Możemy również schować go do lodówki. W lodówce możemy przechowywać taki zakwas przez 10 dni. Wystarczy, że go wyciągniemy dzień wcześniej przed planowanym wypiekiem i go dokarmiać. Pamiętacie temperatura otoczenia jest bardzo ważna. Nie wolno przegrzać zakwasu ( gorącą wodą). Gdy jest zbyt zimno poniżej 20C to zakwas będzie dłużej garował. Nie będzie intensywnie powstawał.
Smacznego!

Napiszcie w komentarzu czy skorzystaliście z przepisu. Jeżeli macie swoje przepisy napiszcie również.

 

 






Tanie obiady wegetariańskie – jak przeżyć za 100 zł tygodniowo cz.2

Tata sam w domu prezentuje wpis o tym jak: Jak przeżyć za 100 zł tygodniowo cz.2

Ostatnio opisywałem jak przeżyć za 100 zł tygodniowo.  Da się? Da się!  Jak to zrobić by nie tracić kupę kasy na obiady? Wystarczy wszytko dobrze zaplanować. Często jest tak, że jesteśmy zagonieni, brakuje nam czasu! Wracamy późno do domu i nie mamy kiedy zrobić obiadu. Takie są realia.

Postaram się Wam dzisiaj opisać w jaki sposób możemy przygotować tanie obiady, tanie dania wegetariańskie.
Kuchnia wegetariańska zazwyczaj nam się kojarzy z czymś nie dobrym, jałowym, czymś złym. Wcale tak być nie musi.

Na samym początku ważne jest to abyśmy mieli kilka plastikowych pojemników w których będziemy w stanie zamrozić bazy. między innymi bulion warzywny. Na bulionie warzywnym ugotujemy zupy typu krem.

Bulion warzywny ok 5 L.

3x pęczków dużej włoszczyzny to koszt ok 15 zł
Warzywa obieramy i układamy w dużym garnku.
Dodajemy 4 liście laurowe, 6 ziaren ziela angielskiego, 1 cała duża cebula – przekrajany na pół i opalamy nad palnikiem gazowym aby się przypaliła. Rozwiązanie dla kuchenek elektrycznych, indukcyjnych : układamy dwie połówki cebuli na rozgrzaną patelnię i przypalamy.
Dokładamy przypaloną cebulę do pozostałych warzyw i zalewamy całość wodą. Gotujemy aż warzywa będą miękkie.

Po ugotowaniu wyciągamy warzywa i zlewamy nasz bulion porcjując je do litrowych pojemników wlewając po ok 0.75 L. Ze względu bezpieczeństwa naszego pojemnika jak i zamrażalki nie zalecam wlewać więcej. Pamiętajmy, że ciecz zmieniając się w lód zwiększa swoją objętość.

Koszt bulionu wraz z cebulą i przyprawami wynosi 17 zł

Tani obiad nr. 1 – Krem z warzyw.

Wykorzystujemy do tego warzywa na których ugotowaliśmy nasz bulion. Całość blendujemy dodając jedną porcję bulionu.
Zagotowujemy i dodajemy to tego jeden mały jogurt naturalny, jedną łyżeczkę cukru, oraz przyprawy.
2-3 kromki (skibki) chleba kroimy w kosteczkę i podsmażamy na sucho na patelki. Tworzymy tak zwane grzanki. Kroimy lub rwiemy świeżą natkę pietruszki.
W miseczki nalewamy zupę krem posypujemy natką oraz wsypujemy nasze grzanki.

1 porcja bulionu –  2,84 zł
1 pęczek natki pietruszki – 1,50 zł
chleb – ok. 0,50 zł
1 mały jogurt naturalny – 1,20 zł

Koszt takiej zupy na 4 osoby: 6,08 zł / 1,51 zł na osobę.

[AdSense-A]

Tani obiad nr. 2 – Placki warzywne

Składniki:
0,50 kg ziemniaków – 1,20 zł
0,50 kg marchewki – 1,50 zł
2 ogórki kiszone – ok 1 zł
2 jajka – 1.20 zł
mąka do zagęszczenia – 2-3 łyżki – 0,30 zł
przyprawy pieprz i sól – ok 0,30 zł
1 mały jogurt naturalny – 1,20 zł
1 pęczek szczypiorku – 1,40 zł
Olej do smażenia – porcja – ok 1 zł

Warzywa obieramy, ścieramy na tarce na dużym oczku. Łączymy razem i odstawiamy na sito w celu oddzielenia soków. Dodajemy dwa całe jajka i całość łączymy razem. Dodajemy przyprawy. Do całości wsypujemy po jednej łyżce mąki dopóki nasza masa nie przestanie być “mokra”.

Tworzymy placki dowolnej wielkości i smażymy na oleju aż do zarumienienia z dwóch stron. Sprawdzamy czy placki nie są w środku surowe.
W małej miseczce rozrabiamy jogurt naturalny z przyprawami.
Placki układamy na talerz polewamy naszym sosem i posypujemy posiekanym szczypiorkiem
Koszt obiadu na 4 osoby: 7,90 zł / 1,98 zł na osobę.

Tani obiad nr. 3 – Spaghetti z warzywami i serem

Składniki:
1 paczka makaronu spagetti – 500g ok. 3,00 zł
200g pomidorków koktajlowych – 3,00 zł
2 ząbki czosnku ok 0,70 zł
1 duży zielony ogórek – 1,50 zł
4 plasterki żółtego sera – 2,00 zł
1 puszka krojonych pomidorów 400g – 1,80 zł
Liście świeżej bazylii lub susz ok. 1,00 zł

Makaron gotujemy według przepisu z paczki.
Na patelni podsmażamy posiekany czosnek, dodajemy do tego nasze pomidory z puszki. Całość smażymy, mieszamy, redukujemy. Dodajemy do tego pieprz, sól oraz bazylię.
Zielonego ogórka oraz pomidorki koktajlowe kroimy w kosteczkę.
Do ugotowanego makaronu wlewamy nasz sos i podgrzewamy całość mieszając. Wykładamy na talerz kładziemy na to plasterek sera i nasze warzywka. Ser się roztopi a warzywa nadadzą świeżości.
Koszt obiadu na 4 osoby: 13 zł / 3,25 zł na osobę.

Tani obiad nr. 4 – Pomidorowy krem z mozzarellą

Składniki:
2 puszki krojonych pomidorów – 2×1,80 zł – 3,60zł
1 duża czerwona papryka – ok 2 zł
2 duże marchewki – ok 1 zł
1 cebula – 0, 30zł
1 paczka sera Mozzarella Galbani – 125g koszt ok 2,50 zł
1 porcja bulionu –  2,84 zł
1 saszetka słodkiej wędzonej papryki – 1,39 zł
Liście świeżej bazylii lub susz ok. 1,00 zł

Paprykę myjemy i pieczemy w piekarniku 230C do momentu aż nam się zacznie lekko przypalać. Marchewkę obieramy kroimy w kosteczkę i wrzucamy do naszego bulionu. Gotujemy tak długo aż zmięknie. Cebulę kroimy w kosteczkę i podsmażamy aż się zeszkli. Całość wrzucamy do garnka z bulionem, pokrojoną upieczoną papryką i łączymy z pomidorami z puszki. Zagotowujemy.
Dodajemy 1 łyżeczkę wędzonej papryki. Pieprz i sól dla smaku oraz 2 łyżeczki cukru.
Całość blendujemy.
Ser Mozzarella kroimy w plasterki i układamy na dnie miseczki. Zalewamy całość kremem pomidorowym. Posypujemy bazylią.
Koszt obiadu na 4 osoby: 14,63 zł / 3,66 zł na osobę.

Tani obiad nr. 5 – Zupa pieczarkowa z grzankami i pesto

Składniki:
0,50 kg ziemniaków – 1,20 zł
0,50 kg marchewki – 1,50 zł
0,50 kg pieczarek – 3,50 zł
1 porcja bulionu –  2,84 zł
1 pęczek natki pietruszki 1,40zł
1 średnia bagietka ok. 2 zł
Kawałek żółtego sera – 100 g – ok 2 zł
1 ząbek czosnku – ok 0.20 zł
1 cebula – 0, 30zł
20 g pestek dyni – 0, 30zł
2 łyżki masła – 0,60 zł

Pieczarki (pozostawiamy 3 szt. na później) kroimy na kawałeczki i podsmażamy wraz z cebulą na patelni.
Ziemniaki, marchewki kroimy w kostkę i wrzucamy do naszego bulionu. Gotujemy aż zmięknie dodajemy przesmażone pieczarki. Całość zagotowujemy dodajemy łyżkę stołową masła. Przyprawiamy. Blendujemy.
Pozostawione 3 pieczarki kroimy w plastry i smażymy na maśle aż się zrumienią. Wykładamy na miskę dodając usmażone plasterki pieczarek.

Bagietkę pokroić na kawałki posmarować oliwą nałożyć na każdą łyżkę naszego Pesto.

Jak wykonać pesto?

Pesto: miksować składniki: listki natki pietruszki, pestki dyni, czosnek, ser, oliwę oraz szczyptę soli i pieprzu.
Zapiekać w piekarniku (temp. 200 st. C lub grill) do zrumienienia ok. 4 minuty.
Koszt obiadu na 4 osoby: 15,84 zł / 3,96 zł na osobę.

[AdSense-A]

Tani obiad nr. 6 – Pierogi z serem i kaszą jaglaną

Składniki:
200 g twarogu śmietankowego – ok 3 zł
200 g ugotowanej kaszy jaglanej – 2 woreczki ok. 1,50 zł
0.30 kg mąki żytniej – 1,20 zł
Przyprawy: pieprz, sól, cukier
1 cebula – 0, 30 zł
1 jajko
125 ml ciepłej wody
1 łyżka masła – 0,30 zł

Ciasto: Mieszamy mąkę z solą ( pół łyżeczki) – zagniatamy mąkę z wodą, jajkiem aż ciasto będzie sprężyste.
Gotujemy kaszę w/g przepisu z opakowania. Studzimy. Zagniatamy razem z 2 łyżeczkami cukru oraz serem aż powstanie jednolita masa.
Ciasto wałkujemy wycinamy krążki i lepimy dodając masę serową.
Wrzucamy na wrzątek. Wyławiamy pierogi minutę po wypłynięciu.

Cebulę kroimy w kosteczkę. Na rozgrzaną patelnię wrzucamy masło i cebulkę. Szklimy na małym ogniu. Dodajemy do środka ugotowane pierogi i razem smażymy.
Podajemy usmażone na talerz.
Koszt obiadu na 4 osoby: 6,30 zł / 1,58 zł na osobę.

Tani obiad nr. 7 – Naleśniki ze szpinakiem  i Mozarellą

Naleśniki:
1 szklanka mąki pszennej. – 0,50 zł
2 jajka. – 1,20 zł
1 szklanka mleka. 0,5 zł
3/4 szklanki wody

Nadzienie
100 g ricotty – 3,00 zł
200 g szpinaku mrożonego
100 g tartego parmezanu 9,00 zł
1 jajko – 0.60 zł

Usmażyć NALEŚNIKI.
Szpinak rozmrozić, odcisnąć, wymieszać z serami przyprawami i jajkiem.
Naczynie do zapiekania posmarować oliwą. Ułożyć naleśniki jedną warstwą. Pozostałym nadzieniem posmarować naleśniki. Piec ok. 15 minut w 200C.
Koszt obiadu na 4 osoby: 14,80 zł / 3,70 zł na osobę. Po 2 naleśniki na osobę – 1,85 zł/szt.

Jak przeżyć za 100 zł tygodniowo?

Podsumowując tydzień obiadowy = 78,55zł

Dodatkowo:
1 kg soli – 2,50 zł
1 opakowanie pieprzu – 1,40 zł
1 litr oleju – 5,90 zł

Kwota = 88,35 zł
Zeszliśmy poniżej 100 zł. Pozostał nam również bulion, który możemy wykorzystać. Pomysłów na tanie obiady jest naprawdę sporo. Jeżeli chcecie abym kontynuował wpisy o tanich obiadach to napiszcie jakie są wasze ulubione smaki. Postaram się sporządzić menu na tydzień.